En motor yat tatili Sırları

Muğla'nın Marmaris İlçesi, Bozburun Mahallesi açıklarında, bindikleri motoryatın batması sonucu 3 kişinin öldüğü, 8 kişinin ise sağ kurtarıldığı faicayla ait soruşturma sürerken, yaşanan dram da ortaya çıktı. 40 evetşındaki Safia Ağsert’inÿsineeride uyuyan oğlu 15 evetşındaki oğlu Mert Ali Ağsert’i idare etmek karınin kamaraya girdiği, fakat ne oğlunu ne bile kendisini kurtarabildiği belirtildi.

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti dört başı mamur bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında kâin salon kısmında şık tedirgin etmek masaları ve konforlu sandalye grubu bulunmaktadır. Takribî 60 kişiye bitirmek verebilirsiniz. Argıt manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Antrparantez bu yatta eğlenceleriniz bâtınin curcunalı sistemi kurulmuştur.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine çalışkanlık gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama işçilikleri bile yapmaktadır.

2008 senesinde kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci aşiret tekne gurur satımı, ekspertiz ve yorum konulemleri, hizmet, onarım ve refit üzerine çalışkanlık gösteriyor.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden anne ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Dinlenme Borsası Gezim, uluslararası ve lokal yönetmeliklere şık şekilde Sahil asayiş ve liman kafakatilkları tarafından denetlenen, Turizm Bakanlığı tıkla Yat İşletme Belgesine iye, Uluslararası iş ve misafirperverlik ödülüne malik Türkiye'deki nazar boncuğu yat firmasıdır.

Yat kumanyasını tıkla kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve başka detaylar ciğerin size rehberlik etmekten mutluluk duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında mantıklı fiyatlarda karınecek satışımız mevcuttur, antrparantez yol öncesinde kendi kucakeceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Çok Nüshada kişuz ağırlayabilme kapasitesine iye olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin huzurlu etmesini sağlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından hareket ederek Imik turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne sahip olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik ümük turunuzu yaparken yemek servisiniz başlamış olacak.

Yemekli yat turlarında sunulan bütün yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir lokma ve güne özel olarak dekore edilmiş, bölüm tuzakıcı bir masa dizaynı ile servis edilmektedir.

Deri sonrasında çiftlerin bir yat kiralayarak çıkacakları balayı, onları dünyanın farklı romantik köşelerine taşıyacak, emniyetsiz hatıralar ile yeni evetşamlarına ayrı bir kâm katacaktır. Yeni evli bir çift midein yat kiralayarak balayına çıkmak, yeni evetşamlarının en romantik deneyimi olacaktır.

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 isim kurtarıldı 3 kişi kayboldu. Kayıpları taharri çaldatmaışmalarından kötü bilgi geldi. Tekne sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye çökertme telefonu kamerasına web sitesi yansıdı.

İstanbul’un kanatı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

 Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan şatafat motoryat turistlerin delikü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *